Школа сьогодні вже вкотре відкрила свої двері перед вихованцями, вчителями та гостями. На свято з нагоди «Дня знань» завітала староста смт. Знам‘янка Друга Виконавчого комітету Знам‘янської міської ради, Шевченко Галина Володимирівна. Дякуємо за теплі слова та побажання, подарунки і увагу. Ми приєднуємося до привітань та бажаємо нашим учням завжди бути голодними до знань, допитливими та кмітливими! Разом нам вдасться все!
![Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240929112_2001479706671693_5556334405758114788_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=BnalIz3JxloAX9ju0Cy&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=bbbccb56c94fbc338a8db13231db89f5&oe=61542B3A)
![Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240914152_2001479683338362_3419816390822400062_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=jJzykv4OwBMAX81-e3w&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=9456d70d5fe3b9804861278898e59e99&oe=61568B02)
|