Важливим елементом 1-го уроку було вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Цікавим та пізнавальним став перший урок в 2-А та 3-Б класах. Учні дізналися цікаві факти про нашу Батьківщину, які вражають світ; долучилися до обговорення питань: Що означає бути "патріотом"?
Що я можу зробити для України?
Неправда, що герої не вмирають. Їх полягло в донбаських степах уже надто багато. Не вмирає пам’ять про них, яку ми маємо плекати із вдячністю за можливість жити під мирним небом. Своїми грудьми вони закрили країну від ворожих «градів», і наш обов’язок перед ними — зробити все, щоб ці тисячні жертви не були марними.Учні 3-Б та 2-А класів вшанували пам'ять про загиблих воїнів.
Класний керівник, Ільченко С.П.
Класний керівник, Бондаренко О.І.
![Возможно, это изображение (6 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241009644_2002602796559384_2187786018927873386_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=T_T1WNp-JvEAX8Qsylq&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=3b7030c13cb4abebdb948bf328df402a&oe=61592371)
|