Кожного дня зростає кількість людей, які користуються Інтернетом. Адже він дає можливість не тільки навчатися чи отримувати інформацію, але й просто спілкувалися. Проте не всі замислюються чи це безпечно.
Саме тому, 17 вересня була проведена етична бесіда в 5-А класі на тему "Порушення правил поведінки в Інтернеті. Фейкові новини.", метою якої було розширити знання про Інтернет, дослідити його позитивні та негативні сторони, а також поговорили про наслідки фейкових новин в Інтернеті. Учні переглянули і обговорили відеоролик стосовно порушення правил поведінки в Інтернеті та дійшли висновку, що не варто довіряти всьому, що є в Інтернеті. Це інструмент, який може бути використаний для інформаційно-психологічного тиску, будемо обачні!
Бесіду підготувала та провела соціальний педагог: Паненко А.І.
![Возможно, это изображение (ребенок)](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242296976_2014653628687634_4129441329263967438_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=Fgj3_Qk7R74AX-4o-ar&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=6ac376ddbf2c4013c5300b0ff2b70455&oe=616D37DF)
|