І хоч наш перший навчальний тиждень складався усього з трьох днів, запевняємо вас, попрацювали ми як за повноцінний 5-денний тиждень: встигали і розважатись, і вчитись, а головне - не забули приділити увагу найшанованішим педагогам нашої школи.
Діти привітали вчителів-пенсіонерів з нагоди свята першого дзвоника.
Дякуємо класним керівникам та практичному психологу за організацію: Рац О.В., Бондаренко О.І., Поляковій С.В., Майданик А.О., Рибкіній Т.М., Чабанюк Т.А.
![Возможно, это изображение (3 человека)](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241128238_2003384156481248_6369712231505133828_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=oOIrHr02EcgAX_EMlr8&tn=IT-brLfimP7i2DgC&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=9ef967679ac8ba4af452ba2630705302&oe=615B1CE9)
![Возможно, это изображение (3 человека и цветок)](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241147957_2003384183147912_526676516735416678_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=vU-rL66-97YAX_kZeQK&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=ee90c1e00d9049f9dadd6c59af2f5daf&oe=615BB10D)
![Возможно, это изображение (1 человек, стоит, цветок и на открытом воздухе)](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240155500_2003384169814580_8208733308236715651_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=lm9kMeK2EYgAX-PUuHW&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=2070694611ddc161f5009ee3dd56c97f&oe=615B11C8)
|