Четвер, 30/05/2024, 04:40Вітаю Вас Гість | RSS
Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 143
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про заклад


За шістдесят років свого існування навчальний заклад надбав великого досвіду у царині виховання та навчання підростаючого покоління, має багаті традиції, що базуються на тісному поєднанні народознавчого, патріотичного та родинного виховання.
Основна мета педагогів Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст.. № 6 – сприяти самовизначенню та самореалізації кожного з учнів. На це спрямовано зусилля учнів, батьків, вчителів, представників громадськості.
Визначаючи подальший розвиток школи, ми керуємось такими настановами:

  • формування в дитини потягу до знань, потреби в освіті і вихованості як найважливіших засобах забезпечення повноцінного життя людини;

  • створення системи позакласної роботи, що сприяє формуванню всебічно розвиненої особистості, здатної на ініціативне самовизначення;

  • створення умов для самовизначення і самореалізації учнів у різних видах творчої діяльності з метою становлення повноцінної особистості;

  • професійна спрямованість педагогів на творчу підтримку у потребі учнів здобути необхідний рівень знань; використання сучасних технологій навчання.

  • об'єднання зусиль педколективу, батьків та учнів для створення належних організаційно-педагогічних, морально-психологічних, матеріально-технічних, санітарно-гігієнічних та естетичних умов.

Школа продовжує кращі традиції класичної освіти, одночасно використовуючи інноваційні підходи та технології до побудови сучасного змісту навчання та виховання.

Наші педагоги формують в учнів готовність до набуття нових і міцних знань, засвоєння різноманітних вмінь, які зроблять їх конкурентоздатними у сучасному світі.

У всі часи колектив школи з гідністю виконував свій обов’язок – навчати і виховувати національну еліту. Як результат - свідоме визначення нашими вихованцями свого шляху в самостійному житті, і, головне, - здатність реалізувати зроблений вибір на основі набутих знань, умінь та навичок.

Учні мають змогу займатися науково-дослідницькою роботоюреалізувати свій творчий потенціал, беручи участь у позакласній діяльності – олімпіади, предметні тижні, відвідувати спортивні секції, брати участь у роботі предметних гуртків та факультативів, розвивати свої здібності у мистецьких і технічних гуртках.   Все це сприяє успішному складанню іспитів та вступу на конкурсній основі до вищих учбових закладів.

Школа має добре обладнані навчальні кабінети: інформатики, хімії, фізики, математики, української мови та літератури. До послуг школярів забезпечена необхідними інструментами та станками майстерня, шкільна бібліотека, спортивний зал та майданчик.

Навчаючись у нас, кожен почуватиме себе особистістю, зможе переконатися у власних силах, отримати незабутні уроки людяності, взаєморозуміння, дружби і солідарності.

Команда Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст.. № 6 – педагогічні працівники, учні, батьки, персонал – взаємопов’язане коло доброзичливих і рівноправних партнерів, на яких лежить відповідальність за формування у молодого покоління активної життєвої позиції, прагнення все зробити для блага Батьківщини!

Двері нашої школи завжди відчинені для всіх бажаючих осягнути безкраї простори пізнання!Будемо раді зустріти жадібні до знань молоді таланти!!!

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту